logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Maximus Yer Fıstığı Bar 36 g 24'lü

Eti Maximus Yer Fıstığı Bar 36 g 24'lüPaket Fiyatı (24 Adet) : 189,84 TL
Birim Fiyat: 7,91 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Maximus Yer Fıstığı Bar 36 g 24'lü

Eti Maximus Yer Fıstığı Bar

Eti Maximus Yer Fıstığı Bar çok doyurucu bir atıştırmalıktır. İçerisinde yer alan yer fıstıklarının enerji verici etkisi ile çikolatanın buluşması ortaya harika bir lezzet çıkarmaktadır.

Dışı enfes çikolata kaplı içi ise bütün yer fıstıkları ve karamel dolgulu nuga bar olan Eti Maxsimus ile açlığınızı yatıştırabilirsiniz. Enerji veren yer fıstıklı bar dayanılmaz cazibesi ile çikolata reyonlarında yerini alıyor.

Çikolata krizlerinin çözümü olan yer fıstıklı bar içerisinde katkı maddesi içermez. paketler hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından tercih ediliyor. Yer fıstığının içerisinde yer alan besinler ve enfes çikolata lezzeti ile mükemmel bir atıştırmalık.

Yer fıstıklı bar içerisinde yer alan karamel dolgulu nuga ile tatlı krizlerinizi en iyi şekilde çözümleyebilirsiniz. Enfes lezzeti ve doyurucu etkisi ile çantalarda taşınan bu lezzet ile açlığınızı yatıştırabilirsiniz.

Eti maximus yer fıstığı bar lezzeti ve besleyiciliği ile vazgeçilmez atıştırmalığınız olacak. Bir kez tattıktan sonra bir daha vazgeçemeyeceğiniz bu lezzeti 24 adet olarak satılmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.