logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Çikolata %27 Antep Fıstıklı 30 g
  • resm Eti Çikolata %27 Antep Fıstıklı 30 g

Eti Çikolata %27 Antep Fıstıklı 30 gAdet Fiyatı : 28,00 TL
Paket Fiyatı (12 Adet) : 309,00 TL
Birim Fiyat: 25,75 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 3708,00 TL
Birim Fiyat: 25,75 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Çikolata %27 Antep Fıstıklı 30 g

Eti Çikolata %27 Antep Fıstıklı

Eti çikolata %27 Antep fıstıklı tadı ile fıstıklı çikolata sevenlere lezzet şöleni sunuyor. Üründe bolca Antep fıstığı bulunmaktadır ve çikolatası sütlüdür. Sütlü çikolata lezzeti Antep fıstığı ile daha da pekiştirilmiştir. Antep fıstıklı çikolata ile günün her saatinde enerji kazanabilirsiniz.

Kahvenin yanına çok iyi eşlik eden Antep fıstıklı çikolata ile kahve-çikolata keyfi yapabilirsiniz. Çikolata aynı zamanda mutluluk hormonu da salgılatır. Bu nedenle neşesiz ya da enerjisi hissettiğinizde bir parça çikolata sizi canlandırma etkisine sahiptir.

Atıştırmalık türünde olan çikolata günün her saatinde tüketilebilir. Eti çikolata yeni ambalajı içinde satılmaktadır. Boyutu cepte ve çantada kolayca taşınılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ürünün içinde %27 oranında Antep fıstığı bulunur. Fıstık parçacıkları yerken ağıza gelecek büyüklüktedir ve çikolataya güzel bir tat katar.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.