logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Antep Fıstıklı Kare Çikolata 60 g

Eti Antep Fıstıklı Kare Çikolata 60 g



Adet Fiyatı : 52,00 TL
Koli Fiyatı (72 Adet) : 3445,20 TL
Birim Fiyat: 47,85 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Antep Fıstıklı Kare Çikolata 60 g

Yalnızca çocukların değil aynı zaman da çalışan insanların, ev hanımlarının, yetişkinlerin, yaşlıların hepsini sevdiği ortak bir lezzet olan Eti Çikolata Antep Fıstıklı Kare .

Antep fıstığının muhteşem bir şekilde çikolata ile karışımı ve süt ile uyumu ile birlikte ortaya çıkan Eti Çikolata Antep Fıstıklı Kare çikolata tam da ağzınıza layık bir lezzettir. Gün içerisin de tatlı ihtiyacınız olduğun da, tatlı krizine girdiğiniz de bir parça kadar olacak şekilde almanız dâhilin de size hem mutlu ederken hem de damağınız da bıraktığı tat ile mest olacaksınızdır.

Antep fıstıklarının ağız içerisindeki, kıtır kıtır keyfini de mutluluğunuza daha da artırarak, tatlı keyfiniz mutluluğunuza keyif katacaktır. Sütün çikolata ile birlikte muhteşem uyumu alışveriş listelerinize kesinlikle ilk sırada yer almasını sağlayacaktır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.