logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Saklıköy Sütlü Kremalı Bisküvi M.P. 3x88 g

Ülker Saklıköy Sütlü Kremalı Bisküvi M.P. 3x88 gAdet Fiyatı : 34,75 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 336,00 TL
Birim Fiyat: 28,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Saklıköy Sütlü Kremalı Bisküvi M.P. 3x88 g

Ülker Saklıköy Sütlü Kremalı Bisküvi Mp

Ülker Saklıköy sütlü kremalı bisküvi Mp önemli lif kaynaklarından biri olarak karşımıza çıkar. Özel olarak tahıllardan üretilen bisküvi, sütlü kremalı aroması sayesinde herkesin damak zevkine hitap eder. Beş çaylarının vazgeçilmezleri arasındadır.

Tam buğdaylı olarak üretilmesinin yanı sıra, paketi açılmadığı sürece tazeliğini korur. Misafir olduğunda ya da ara öğünlerde en lezzetli atıştırmalıklar arasında gösterilir. Pratik ve dayanıklı ambalajı sayesinde muhafaza edilmesi de kolaydır. Uzun süre güneş ışığına maruz kalmamasına dikkat edilmelidir.

Ülker Saklıköy sütlü kremalı bisküvi ağızda dağılan yumuşak tadı sayesinde beğeni toplar. Kreması ise oldukça yoğun ve aromatik bir kıvama sahiptir. Sitemiz sipariş etmeniz durumunda en hızlı ve pratik şekilde tarafınıza teslim edilir.

Bizim Toptan internet sayfamızda yer alan ürünlerin neredeyse büyük bir kısmı uygun fiyatlıdır. Üstelik detaylı görselleri de olduğu için fikir edinmeniz kolaydır. Kargo sürecinde bir sorun yaşanmadan ya da ürün paketi zarar görmeden en profesyonel şekilde adresinize gönderilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.