logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Ece Fındıklı Poşet 350 g

Ülker Ece Fındıklı Poşet 350 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Ece Fındıklı Poşet 350 g

Ülker Ece Fındıklı Poşet

  Lezzetli bir ikramlık olmasının yanı sıra evde ve işyerinde enerji ihtiyacını karşılamak için tüketilen Ülker Ece Fındıklı Poşet lık ürün Ülker markasının iddialı ve kaliteli çikolata ürünleri arasındadır.

  Fındık ile bir araya gelen çikolataya bambaşka bir tat katan firma özellikle bayramlar ve özel günlerde tüketilmek için tercih edilen ürünü ile iddialı. Ağızları tatlandıran, çikolata sevenleri mutlu eden ikramlık çikolatalar çocukların keyifle tükettiği ürün.

  Çikolatanın içindeki kocaman fındık parçaları ile çikolata tadını fındığın aroma ve lezzeti ile bir araya getiren Ece fındıklı çikolata sevdiklerinize ve yakın akrabalara hatta ziyaretlere de götürülebilecek en tatlı hediye olmayı sürdürüyor.

  Gerçek çikolata tadı ve ağızda hissedilen fındıkları ile dolu dolu bir çikolata keyfi sunan Ülker’in doyumsuz lezzeti fındıklı çikolata görüntüsü ile de şıklık sunarak hem damaklara hem de göz zevkine hitap ediyor.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.