logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çikolatin İkramlık Çikolata Poşet 1 kg

Ülker Çikolatin İkramlık Çikolata Poşet 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çikolatin İkramlık Çikolata Poşet 1 kg

Ülker Çikolatin İkramlık Çikolata Poşet

Kahve yanı koyu sohbetlerin vazgeçilmezi, bayram günlerinin olmazsa olmazı rengârenk ambalajları ve bol sütlü formları ile Ülker Çikolatin İkramlık Çikolata Poşet bu bayramda çocukları ve büyükleri mutlu etmeye kararlı. Minik ambalajlarında uzun süre bozulmadan saklanır ve herkese tek tek el değmeden ikram edilebilir, buda onu ikramlık çikolataların vazgeçilmezi haline getirir.

Kapıya bayram kutlamaya gelen miniklere ve el öpmeye gelen akrabalarınıza güvenle ikram edebileceğiniz gibi bayramdan sonrada bozulmadan uzun süre saklayabilirsiniz. Her gününüzü bayrama dönüştürecek bu benzersiz çikolatalar, en uygun koşullarda el değmeden üretilmiştir.

%100 sütlü Belçika çikolatasının namı artık tekli paketlerde sizlerle buluşuyor. Evde, ofiste, kafelerde ikramlık olarak bulundurabileceğiniz çikolatalar herkesi mutlu etmeye yetecek benzersiz bir tada sahiptir. Kuru ve serin yerlerde muhafaza edildiği takdirde formunu uzun süre korur. Detaylar için paket talimatlarını inceleyebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.