logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Albeni Kurabiyem 170 g

Ülker Albeni Kurabiyem 170 gAdet Fiyatı : 42,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 408,00 TL
Birim Fiyat: 34,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Albeni Kurabiyem 170 g

Ülker Albeni Atıştırmalık Extra

Standart Albeni lezzetini extra olarak tadımlamanız için üretilmiş olan Ülker Albeni Atıştırmalık Extra her zaman yanınızda bulundurmaya ve tüketmeye ihtiyaç duyacağınız bir ürün olacak! İçerisindeki taze bisküvisi, yumuşak karameli ve lezzetli çikolatası ile çocuk veya yetişkin herkesin damak tadına uymaktadır. 

Doyurucu niteliği sayesinde Ülker Albeni Atıştırmalık Extra acıktığınız zamanlarda imdadınıza koşar. Tatlı krizlerini bastırmak için çantanızda taşıyabileceğiniz mükemmel bir lezzettir. Ülker Albeni Atıştırmalık Extra gün içinde yorulduğunuzda tekrar enerji depolamanıza yardımcı olur. 

Çikolata ve bisküvi tadını bir arada buluşturan Ülker Albeni atıştırmalık okulunda enerjisi düşen çocuklar için tekrar enerji toplayıp derslerine odaklanmaları amacıyla tercih edilebilecek bir üründür. Ülker Albeni Atıştırmalık Extra sayesinde çocuğunuz ders aralarında enerji yeniler. 

Ülker Albeni Atıştırmalık en çok karamel sevenlerin vazgeçilmezi! Mükemmel karamel tadı ile ağzınızda dağılan Ülker Albeni Atıştırmalık Extra kahvenin yanına da oldukça güzel gidiyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.