logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Nero 110 g 18'li

Eti Nero 110 g 18'liKoli Fiyatı (18 Adet) : 248,40 TL
Birim Fiyat: 13,80 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Nero 110 g 18'li

Eti Negro

Kakao tadını yoğun olarak hissetmek isteyenlerin favorisi olan Eti Negro artık bir tıkla kapınızda. Gerçek bir kalsiyum deposu olan kakao, bu üründe bol miktarda kullanılıyor. İki kakaolu bisküvi arasında vanilya aromalı beyaz bir krema mevcut.

Atıştırmalık olarak tüketilebilen bisküvi, tatlı krizini bastırmak ya da çay saatlerini daha leziz kılmak için de tercih edilebilir. Eti Negro koli içerisinde adresinize teslim ediliyor. Her bir kolide ürün mevcut. Her bir ürün ise lezzet içeriyor.

Eti Negro içerisinde kakaonun yanı sıra 3,3 gr lif ve 6,1 gr protein mevcut. Kremalı bisküvi kategorisinden yola çıkarak koli içerisinde adresinize ulaşacak olan ürün damak tadınızı şenlendirmek için sabırsızlanıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.