logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ülker Metro Çikolata 24'lü 36 g
  • resm Ülker Metro Çikolata 24'lü 36 g
  • resm Ülker Metro Çikolata 24'lü 36 g

Ülker Metro Çikolata 24'lü 36 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 22.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ülker Metro Çikolata

Ülker Metro Çikolata, ufak boyutu sayesinde istediğiniz her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Nefis bir lezzete ve karamele sahip olan Ülker Metro Çikolata, paketler halinde satışa sunuluyor.

Çikolata kaplamalı kategorimizde yer alan Ülker Metro Çikolata, vazgeçilmez lezzetler listenizde her daim üst sıralarda yer alacak. Kakao ağaçlarının çekirdeklerinden elde edilen çikolata daha enerjik ve zinde olmanızı da sağlar.

Ülker Metro Çikolata’yı, Bizim Toptan internet mağazası üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Gün içerisinde enerjiye ihtiyaç duyduğunuz her an Ülker Metro yanınızda. Ayrıca çikolata kaplamalı kategorimiz içerisinden diğer tüm lezzetlere de kolayca erişebileceğinizi belirtelim.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.