logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker İkram Kremalı Bisküvi Fındıklı Multipack 3x84 g
  • resm Ülker İkram Kremalı Bisküvi Fındıklı Multipack 3x84 g

Ülker İkram Kremalı Bisküvi Fındıklı Multipack 3x84 gAdet Fiyatı : 35,60 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker İkram Kremalı Bisküvi Fındıklı Multipack 3x84 g

Ülker İkram Kremalı Bisküvi Fındıklı Multipack

Ülker İkram Kremalı Bisküvi Fındıklı Multipack paketlerinde kremalı bisküvi yer alıyor. Bisküvi içerisindeki lezzetli fındık kreması ile ayrı bir lezzet sunan Ülker İkram bisküvileri çay ve kahve saatlerinize afiyetle yiyebilirsiniz.

Taptaze ve gevrek iki bisküvi arasındaki nefis kreması ile fındık sevenlerin favorisi haline gelen Ülker İkram bisküvileri çayınıza batırarak da daha yumuşak ve lezzetli bir hale getirebilirsiniz.

Fındık kreması sayesinde enerji deposu haline gelen Ülker İkram siparişlerinizi kremalı bisküvi kategorimizi ziyaret ederek Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz. Siparişlerinizi hızlı bir şekilde adresinize kadar teslim etmekteyiz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.