logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Hanımeller Çokodamla Bisküvü 150 g

Ülker Hanımeller Çokodamla Bisküvü 150 gAdet Fiyatı : 17,25 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 207,01 TL
Birim Fiyat: 17,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Hanımeller Çokodamla Bisküvü 150 g

Ülker Hanımeller Çokodamla Bisküvi

“Anne eli değmiş gibi” sloganı ile tüketime sunulan Ülker Hanımeller Çokodamla Bisküvi annenizin özlediğiniz kurabiyelerini andıran bir tada sahip. Ürün çıtır lezzeti ve ağızda dağılan özel tarifi sayesinde çay saatlerinin vazgeçilmez lezzetlerinden birine dönüştü.

Ülker Hanımeller Çokodamla Bisküvi içerisinde çoko damla parçaları yer alıyor. Bu sayede ürünün lezzeti de ikiye katlanıyor. Sıcak içecek çeşitleri ile bir arada tüketebileceğiniz ürünü soğuk içeceklerle beraber de deneyebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde bisküvi bulunuyor. Tercihinizi bu üründen yana kullanmak isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının bisküvi kategorisinde bulabilirsiniz. Sevdiğiniz ya da merak edip denemek istediğiniz tüm ürün çeşitlerine sadece tek tıkla ulaşmak için Bizim Toptan internet mağazasını seçin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.