logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Altınbaşak Light Yulaflı Bisküvi 46 g 24'lü

Ülker Altınbaşak Light Yulaflı Bisküvi 46 g 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Altınbaşak Light Yulaflı Bisküvi 46 g 24'lü

Ülker Altınbaşak Light Yulaflı Bisküvi

Ülker altınbaşak light yulaflı bisküvi açlığınızı yatıştıracak, hafif bir üründür. Light olması nedeniyle yağı azdır. Kalorisi düşüktür ve özellikle kilosuna dikkat edenler tarafından tercih edilmektedir. Yulaflı olması tok tutma özelliğini arttırmaktadır. Ara öğünlerde de tüketilebilmektedir.

Light yulaflı bisküvi yağı %53 azaltılmış olan bir üründür. Gün içinde acıktığınız anlarda pratik biçimde paketi açıp yiyebilir ve etrafınızdakilere ikram edebilirsiniz. Çay, ayran gibi içeceklerin yanında da iyi gider. Peynir, zeytin ve domates yanında da tüketmeyi tercih edilebilmektedir. Hafif atıştırmalık isteyenler için uygun bir üründür.

Ürün ve özel paketinin içinde satılır. Paket açıldıktan sonra hava almazsa uzun bir süre tazeliğini ve çıtırlığını koruyabilir. Sitemizde bir paketin içinde olarak satılmaktadır. Toptan alımda birim fiyatlar piyasa koşullarına göre oldukça ekonomiktir.

Bu ürünü hızlıca online olarak sipariş edebilirsiniz. Güvenli alışveriş ortamında pratik satın alma imkanı sunuyoruz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.