logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Teremyağ Kase 250 g
  • resm Teremyağ Kase 250 g

Teremyağ Kase 250 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Teremyağ Kase 250gr

Tereyağı mutfakta işini bilenlerin evlerinden eksik etmek istemeyeceği en önemli malzemelerin başında geliyor. Daha lezzetli yemekler yapabilmek için yine işini bilenler Teremyağ Kase tarafından tercihini kullanıyor.

Tereyağı yemeklerin yanında aynı zamanda kahvaltı sofralarının da önde gelen lezzetlerinden birisi. Kahvaltılarınızda reçelle, balla ya da kaymakla harika bir ikili olacak tereyağı lezzetini, Teremyağ Kase ile bulacaksınız.

Tereyağı deyince akla ilk gelen şeylerden birisi her zaman pilav olur. Ana yemeklerin yanında vazgeçilemeyen seçeneklerden pilavı, daha lezzetli yapmak herkesin isteği. Bunun formülü ise oldukça basit. Pilavlarına lezzet katmak isteyenlerin baş vuracağı adres Teremyağ Kase.

Yumuşak kıvamı ile ekmek aralarınıza kolaylıkla sürebileceğiniz Teremyağ Kase 250 gr seçeneği ile dolaplarınızda yer almak için bekliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.