logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Şölen Biscolata Stix Sade 40 g 16'lı

Şölen Biscolata Stix Sade 40 g 16'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Şölen Biscolata Stix Sade 40 g 16'lı

Şölen Biscolata Stix Sade

Şölen Biscolata Stix Sade , her yaştan kişiye hitap edebilecek harika bir ürün. Firmanın fabrikalarında el değmeden hazırlandı. Özel bir kutu içinde muhafaza ediliyor. İçinde toplam 16 adet stix bulunmakta. Bir kutu olacak şekilde üretildi.

Hijyenik bir ortamda hazırlanan ürün, son derece lezzetli. Özel çubuklardan oluşuyor. Stix adı verilen bu çubuklar, leziz olan çikolataya batırılmış. Çubuğun büyük bir kısmında yer alan çikolatayı, sadece tek bir ısırık aldığınızda yoğun bir biçimde hissedebilirsiniz. İçinde yer alan besleyici mineraller ile zenginleştirilmiş. Her yaştan kişiler tarafından tüketilebilir.

Kolay taşınabilir bir kutusu var. Böylelikle her yere götürebilirsiniz. Hem çay hem de kahve ile tüketimi mümkün. Özellikle kahve ile beraber çok iyi bir ikili oluşturuyor. Misafirleriniz geldiğinde pasta almak yerine onlara bu harika ürünü sunabilirsiniz. Memnun kalacaklarından hiç şüpheniz olmasın. Aynı zamanda atıştırmalık denildiğinde akla gelen ilk ürünlerden birisi. Stix, Bizim Toptan sitesi ile sipariş edilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.