logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ona Ayçiçek Yağı Pet 5 l
  • resm Ona Ayçiçek Yağı Pet 5 l

Ona Ayçiçek Yağı Pet 5 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ona Ayçiçek Yağı Pet 5 Lt.

Ona ayçiçeği yağı pet şişe kapsamında sağlıklı bir şekilde muhafaza ediliyor. En kısa sürede nitelikli bir biçimde erişim sağlayabilmek adına en doğru yerdesiniz. Muhteşem bir yağ dokusuna sahip olan bu ürün Marmara bölgemizin muhteşem ayçiçeği hasadından üretiliyor.

Yağınızı satın alırken aynı zamanda yerli üretime de destek vermek isterseniz en doğru noktada bulunuyorsunuz. Ayçiçek yapı kullanımı bu aşamada sizin için bir lezzet kaynağı olacaktır. Aynı zamanda yerli tarıma destek olmak için de size bir şans sunacaktır.

Ayçiçek yağı ile beraber muhteşem dokuyu yemeklerinize ekleyebilirsiniz. Besleyicilik ve kalite bakımından tam manası ile global sisteme uygun bir alt yapı oluşturulmuştur. Harika biri dokuya sahip olan bu ürün sayesinde muhteşem bir alt yapı sunuluyor.

Ayçiçek yapı satın alırken hem kızartmalarınızın hem de mutfaktan çıkan herhangi biir ürünün lezzeti de besleyiciliği de kat ve kat artış gösterecektir. Kaliteden yana tercihinizi yaparken aynı zamanda muhteşem bir biçimde sağlığınızı korumak isterseniz doğru yerde bulunuyorsunuz!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.