logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Link Çilek Aromalı İçecek 15'li 200 ml

Link Çilek Aromalı İçecek 15'li 200 ml

Sepette 13,75 TL

Koli Fiyatı (15 Adet) : 14,42 TL
Birim Fiyat: 0,96 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Link Çilek Aromalı İçecek 15'li 200 ml

Link Çilek Aromalı İçecek 200 Ml

Çilek tadından hoşlananlar için ideal olabilecek bir içecek türü olan Link Çilek Aromalı İçecek hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından oldukça seviliyor. Günün her saatinde tüketilebilen bu içecek aynı zamanda atıştırmalık çeşitleri ya da çerezle birlikte de tüketime uygun.

Link Çilek Aromalı İçecek bol miktarda B vitamini içeriyor. Dolayısıyla çocukların ya da yetişkinlerin B vitamini ihtiyacını karşılamak için de ideal bir içecek tercihi olabilir.

Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor. Her biri 200 ml olan 15 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinde mevcut. Sadece tek tıkla, en kısa sürede ürünün kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.