logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm İçim Vişne Meyveli İçecek 1 L
  • resm İçim Vişne Meyveli İçecek 1 L

İçim Vişne Meyveli İçecek 1 LAdet Fiyatı : 20,75 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 238,80 TL
Birim Fiyat: 19,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

İçim Vişne Meyveli İçecek 1 L


İçim Meyveli İçecek Vişne ürünü ile sizde harika bir vişne tadına tüm yıl erişebilirsiniz.
Vişne, ömrü yaklaşık 50 yıl olan bitkilerden biridir. Kırmızı ve çift meyve veren ağaçlar yaklaşık 35 yıl hasat edilebilir. Kuzey Anadolu Dağları ile Hazar Denizi arasındaki bölgede görülen vişne çiçeklerinin çok uzun bir geçmişi vardır. Özellikle Hazar Denizi çevresinde Türklerin kullandığı vişneler, Balkan Türkleri geleneğinin yerini almış bir meyvedir. Bu nedenle Anadolu'da da popülerdir.
Türkiye'de yetişen dünya vişnelerin birçoğuna ihracat neredeyse tüm çeşitlerden yapılmaktadır. En popüler vişne çeşidi Kütahya’dadır. Bu vişne türü mutfakta insanlar arasında da popülerdir. Kalp şeklindeki vişne çeşidi sulu ve ekşi yapısıyla bilinir.
Yaklaşık 50 yıl ömrü olan vişne çiçekleri, her Temmuz düzenli bakımla meyve verebilir. Bölgeye ve mevsime göre değişen meyveler farklı tat ve renklere sahip olabilir. İnce bir vişne kabuğu daha çok tercih edilir. Bu nedenle Kütahya ve Katiruri vişneleri daha popülerdir.
Mutfağın çeşitli yerlerinde kullanılan İçim Meyveli İçecek Vişne kalitesi lezzet açısından oldukça önemlidir. Tam olgun vişneler düşmeden ağaçtan toplanmalıdır. Toplama işleminin elle yapılması özellikle önemlidir. Aksi takdirde meyve ezilir. Ayrıca kiraz lekelerinin bir süre elinizden çıkmayacağını da unutmayın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.