logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Halk Pötibör Bisküvi 4x200 g
  • resm Halk Pötibör Bisküvi 4x200 g

Halk Pötibör Bisküvi 4x200 gAdet Fiyatı : 42,95 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 243,00 TL
Birim Fiyat: 40,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Halk Pötibör Bisküvi 4x200 g

Halk Pötibör Bisküvi, açlığınızın yatıştırıcıdır. Misafirlerinize çay yanında ikram edilen, değişmeyen bir lezzettir. Gelenekselleşmiş olan pötibör bisküvi, yediden yetmişe herkesin severek tükettiği bir atıştırmalıktır.
İçeriğinde kullanılan tatlar ve enfes kokusu, tercih edilmesi için bir sebep oluyor. Taze sütün muhteşem bileşimi ile elde edilen bisküvi, sağlıklı bir lezzettir. Pötibör, besleyici bir bisküvidir. Bu sebeple çocuklarınızın beslenme çantasına koyabilirsiniz. Aynı zamanda iş yerinde atıştırmalık olarak tüketilebilir.
Tek başına çay ile birlikte tüketilirken, birçok pasta tarifin içerisinde de yer alır. Kıtır kıtır olması sebebiyle, doyumsuz bir keyif deneyimi yaşatır. Çocukluğumuzun değişmeyen lezzeti Halk Pötibör bisküvi, her evde bulunabilen bir üründür.
Kahvaltıda reçel, bal ya da buna benzer marmelatlarla, eşsiz bir lezzet oluşturmaktadır. Dilediğiniz gibi tüketirken, doyurucu bir etkide bırakır. Çay saatlerinin aranılan ürünü, mutfak raflarında yerini almaya hazır. Klasikleşmiş tat sevenlerin, vazgeçilmez tercihidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.