logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Yulaflı Bisküvi 3'lü 375 g

Eti Yulaflı Bisküvi 3'lü 375 gAdet Fiyatı : 42,00 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Yulaflı Bisküvi 3'lü 375 g

Eti Yulaflı 3lü

Eti Yulaflı 3lü , hem lezzet arayan hem de kilo almak istemeyenler için son derece kaliteli bir ürün. Eti firmasının en dikkat çekici bisküvilerden birisi. Özel bir şekilde ambalajlandı. 3lü paket halinde satılıyor. Ağırlığı ise olarak belirlenmiş.

Eti firmasının en bilinen serilerinden birisi olan Burçak sınıfı içindeki bisküvi, özel olarak yetiştirilmiş yulaflardan üretildi. Özellikle lif kaynağı olması, diyet yapan kişiler için ürünü ideal bir hale getiriyor. Çünkü gün içinde bu ürünü tüketerek hem tokluk hissine kavuşabilir hem de sağlıklı bir şekilde beslenebilirsiniz. Kesinlikle kilo aldırmıyor. Aşırı derecede tatlı değil. Şeker tam kararında kullanılmış. Öğün aralarında rahatlıkla tercih edilebilir.

Eti Yulaflı, sade bir tada sahip. Bunu çeşitlendirmek ise size kalmış. Çünkü çaya batırarak tüketebilirsiniz. Ayrıca kahve ile yeme gibi bir şansınız da var. Soğuk içecekler de yenilebilir. Bizim Toptan resmi sitesinde yer alan bu ürün, oldukça uygun bir fiyat üzerinden satılıyor. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.