logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Yulaflı Bisküvi 125 g 18'li

Eti Yulaflı Bisküvi 125 g 18'liKoli Fiyatı (18 Adet) : 228,60 TL
Birim Fiyat: 12,70 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Yulaflı Bisküvi 125 g 18'li

Eti Yulaflı

Eti Yulaflı paketleri içerisinde yulaflı bisküvi bulunmaktadır. Koli olarak sizlere sunduğumuz Eti Yulaflılar paketler halindedir. Sindirim sistemine son derece iyi gelen yulaflı bisküvilerin hazmı kolaydır. Mideyi rahatlatabilen Eti Yulaflı bisküviler günlük lif ihtiyacınızın %61’lik kısmını karşılayabilmektedir.

Açlığınızı yatıştırabilmek için de tüketebileceğiniz Eti Yulaflı bisküvileri çay ve kahve saatlerinizde de tüketebilirsiniz. Yulaflı besinler tüketmeyi seviyorsanız ve lif açısından zengin gıdalar arıyorsanız Eti’nin ürettiği lezzetli yulaflı bisküvileri deneyebilirsiniz.

Bisküvi kategorimizde yer alan ekonomik Eti Yulaflı bisküvi siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz. Siparişleriniz hızlı bir şekilde adresinize kadar sizlere teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.