logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Tutku Bisküvi Poşet 210 g 18'li

Eti Tutku Bisküvi Poşet 210 g 18'liKoli Fiyatı (18 Adet) : 482,40 TL
Birim Fiyat: 26,80 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Tutku Bisküvi Poşet 210 g 18'li

Eti Tutku Torba

Kahve ve çay saatinin yanında misafirlerinizle paylaşabileceğiniz Eti Tutku torba , sağlıklı şekilde ambalajlanarak, satışa sunulmaktadır. Mozaik desenli bisküvi kısmının içinde akışkan çikolatası ile, büyük küçük herkesin damak tadına uygun olarak üretilen ürün, ambalajıyla istenilen her yere götürülebilir.

Ders çalışırken, çay sohbetlerinde, işyerinde molalarda, canınız acıktığında açlığınızı bastırmak için güzel ve keyifli bir atıştırmalık olan Eti Tutku, özellikle hanımların tatlı krizine girdiklerinde yiyebilecekleri atıştırmalık kategorisinde ön sıralarda bulunmaktadır. Şimdi .’lık sağlıklı ambalajında çok daha kolay saklayabilir ve canınızın her istediğinde elinizin altında kolaylıkla bulabilirsiniz.

İçinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan, el değmeden hazırlanan ürün, çocuklarınıza güven içinde yedirebileceğiniz güzel bir atıştırmalıktır. Açıldığında bile pratik ambalajı sayesinde kolaylıkla saklanırken, tazeliğinden hiçbir şey kaybetmeyen ürün, açlığınızı yatıştırmak için elinizin altında kolayca saklayabilirsiniz.

Akışkan çikolatası, çift renkli göze de hitap eden görünümüyle, çocuktan yetişkine, günün her saatinde elinizin altında bulundurabileceğiniz bu ürüne ulaşabilmek için www.bizimtoptan.com.tr adresine giriş yaparak atıştırmalıklar bölümünden rahatlıkla ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.