logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Sultani Bisküvi 3'lü 369 g

Eti Sultani Bisküvi 3'lü 369 gAdet Fiyatı : 42,00 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Sultani Bisküvi 3'lü 369 g

Eti Sultani 3lü

Eti Sultani 3lü , oldukça lezzetli ve çok tercih edilen bir ürün. Çünkü hem sağlık açısından ideal hem de benzersiz bir tat sunuyor. 3lü paket oldukça ideal. 369 gramlık bir ağırlığa sahip. Özel olarak firmanın fabrikalarında ve el değmeden üretildi. Şirketin Burçak serisi içinde yer alıyor.

Eti Sultani, kilo konusunda hassas olan kişiler için başarılı bir seçim. Çünkü hiç bir şekilde kilo aldırıcı madde içermiyor. İçinde bolca lif bulunuyor. Bu lifler sayesinde gün içinde hissedilen açlık hissi bastırılıyor. Bunu sadece birkaç bisküvi ile yapmanız mümkün. Ürün aynı zamanda kepekli. Kepeğin insan sağlığı üzerindeki faydalarını size sunarken, sadelikten de sıyrılmış. Bunu da üzüm ile yapmış. Bisküvinin içeriğinde küçük üzüm parçaları yer alıyor. Bu şekilde lezzet de katlanmış.

Eti firmasının bu harika ve benzersiz ürününü, Bizim Toptan sitesi vasıtası ile uygun bir fiyat ile satın alabilirsiniz. Gün içinde ya da acıktığınız zaman tüketebilirsiniz. Çay toplantılarının en güzel ikramı olacağından şüpheniz olmasın.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.