logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Sultani Bisküvi 123 g 18'li

Eti Sultani Bisküvi 123 g 18'liKoli Fiyatı (18 Adet) : 240,30 TL
Birim Fiyat: 13,35 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Sultani Bisküvi 123 g 18'li

Eti Sultani

Lezzetli ve doyurucu bir atıştırmalık arıyorsanız Eti Sultani sizin için ideal olacaktır. Lezzeti ile herkesi kendisine hayran bırakmayı başaran Eti Sultani’nin 1 kolisi içerisinde paketler yer almaktadır.

Büyük bir özen ile seçilmiş olan üzümlerin kepekle mükemmel bir uyum yakalaması sonucu elde edilen Eti Sultani’nin 1 adet paketi içerisinde 11.3 GR lif bulunmaktadır. Böylelikle vücudunuzun gündelik lif ihtiyacının %56 gibi büyük bir oranını karşılamış olursunuz.

Doğal bir lif kaynağı olarak da nitelendirilen Eti Sultani, bisküvi kategorimizden ulaşabileceğiniz bir üründür. İnternet mağazamız üzerinden siparişlerinizi verdikten sonra Eti Sultani ile çay ve kahve saatlerinizi de daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.