logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Cin Lokmalık 114 g 18'li

Eti Cin Lokmalık 114 g 18'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Cin Lokmalık 114 g 18'li

Eti Cin Lokmalık

Çocukluğumuzun en güzel lezzetlerinden birisi olan Eti Cin Lokmalık , özel bir kutu içinde satışa sunuluyor. İçinde paket var. Uzun ömürlü olabilmesi için ambalaj başarılı bir şekilde yapılmış. Ağırlığı ise. Lokmalık olan Eti Cin, gün boyunca sizin için en iyi atıştırmalık olacak.

Klasik bir tada sahip olan ürün, çok kaliteli kakao ile tatlandırılmış. İçinde katkı maddesinin bulunmaması en güzel özelliği. Ayrıca çok taze. Bir ısırık ile hemen dağılıyor. Vermiş olduğu lezzet ise paha biçilmez. Çocukluk döneminde ilk defa tattığınız bu ürün, lezzetini ve aromasını korumuş.

Ürün, gün içinde çok sık acıkanlar için harika bir seçim. Tatlıyı çok sevenler, yanlarında taşıyacakları küçük Eti Cin paketinden ürünü alarak, ağızlarını tatlandırabilirler. Hem sıcak hem de soğuk içecekler ile tüketilebilir. Misafire sunulacak en ideal ürünlerin başında geliyor. Ekonomik bir fiyat üzerinden satın almak için Bizim Toptan sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.