logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Burçak Sütlü Kremalı Bisküvi 100 g 12'li

Eti Burçak Sütlü Kremalı Bisküvi 100 g 12'liKoli Fiyatı (12 Adet) : 150,00 TL
Birim Fiyat: 12,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Burçak Sütlü Kremalı Bisküvi 100 g 12'li

Eti Burçak Sütlü Kremalı

Eti markası atıştırmalık konusunda ne denli başarılı bir yapıya sahip olduğunu global manada kanıtlamıştır. Özellikle sunulan seçeneklere göz atıldığı zaman hem çocukların em de yetişkinlerin damak tadına hitap edecek seçeneklerin olması memnun eden detaylar arasında yer alıyor.

Eti Burçak Sütlü Kremalı 100 Gr (12 Adet) şeklide paketlenmiş olsa da hem tekli hem de daha toplu şekilde satın alabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir aksaklık meydana gelmeyecektir. Bizim Toptan tüm ürünlerden istediğiniz ölçülerde satın alabilmenizi için uygun alt yapıyı oluşturmuştur. Platformun güvenilirliği sunulan alt yapının donanımlı yapısı memnun eden bir içeriğe sahiptir.

Kremalı bisküvi seçenekleri sayesinde tek bir tık ile kısa bir zaman diliminde sepete eklenecektir. Çay yanında ya da ders aralarında bu muhteşem lezzet ile güzel bir mola verebilirsiniz. Burçak bisküvisinin kremalı versiyonu olan bu ürün sağlık denetimlerinden de geçirilmiştir. Sağlığınızı olumsuz manada etkileyecek tek bir unsur dahi mevcut değildir. Ayrıca helal gıda sertifikasına sahiptir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.