logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Burçak Sütlü Çikolatalı Bisküvi 114 g 12'li

Eti Burçak Sütlü Çikolatalı Bisküvi 114 g 12'li



Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Burçak Sütlü Çikolatalı Bisküvi 114 g 12'li

Eti Burçak Sütlü Çikolatalı Bisküvi

Geçmişten günümüze ender bir lezzet. Burçak tarlalarından kopup gelen Eti Burçak Sütlü Çikolatalı Bisküvi , yeni çağa uyum sağladı.

Sütlü çikolatalı bisküvi, tam bir lif kaynağı. Günün her saatinde aynı hazzı standart olarak sunar. Çayların sadık dostu, kahvelerin arkadaşı, meyve sularının sırdaşı… Bu lezzetli atıştırmalık ile hemen herkesin bir anısı var!

Günlük lif ihtiyacının büyük bir kısmını karşılayabilir. Tokluk hissi vererek, öğün atlatmaya destek olabilir. Hazmı kolaylaştırırken, hazzı artırır. Mideyi rahatlatan bir yapısı vardır. Her yaştan insanın günlük beslenmesine katkı sunabilir. Yoğun buğday ile tasarlanan bu bisküvi, üzerinde sütlü çikolata misafir ediyor.

Atıştırmalık olmasının yanında bazı tatlı tariflerinin de aktörleri arasındadır. Özellikle de kurabiyeler ve mozaik pastalarda sıklıkla tercih edilir. Cheesecakelerin alt yapısını oluşturabilir. Mutfak dolaplarında özel bir yeri olan Eti Burçak Sütlü Çikolatalı Bisküvi, ev yapımı bebek mamalarında da kullanılabiliyor. Kepek ve doğal buğday unundan üretilen bu lezzet, kulaklara bir şeyler fısıldıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.