logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Burçak Kurabi Kakaolu 198 g

Eti Burçak Kurabi Kakaolu 198 gAdet Fiyatı : 34,00 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 375,60 TL
Birim Fiyat: 31,30 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Burçak Kurabi Kakaolu 198 g

Eti Burçak Kurabi Kakaolu

Etinin son çıkan ürünleri arasında bulunan Eti Burçak Kurabi yiyenlere lezzet hazzı yaşatıyor. İçerisinde yulaf, kakao ve tam buğday unu bulunan kurabiye ile lezzet çıtanızı yükseltmeniz mümkün.

Eti Burçak Kurabi Kakaolu. çay saatleri için vazgeçilmez bir seçenek olarak müşterilere sunuluyor. Kakao ile yer fıstığının oluşturduğu farklı lezzet sevenlerine farklı bir deneyim sunabilir.

Eti Burçak Kurabi Türkiye’nin her yerinden ulaşım sağlanan bir kurabiye çeşidi. Bu kurabiye yulaflı yapısıyla, yulaflı kurabiye sevenlere de enerji ve mutluluk sağlayabilir. Çay saatinizi daha keyifli ve lezzetli bir hale getirmek için bu ürünü kullanabilirsiniz

Sevdiklerinizle geçirdiğiniz özel vakitler için de Eti Burçak Kurabi size eşlik edebilir. Çay ve kahvenin yanında tercih sebebi olabilir. Kurabiye keyfini çıkarmak için bu ürünü kullanabilir ve kurabiye tadını evinize kolaylıkla getirebilirsiniz. Sevdiklerinizle bu tadı paylaşmanız da büyük paketiyle mümkün olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.