logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Burçak Bisküvi 131 g 24'lü

Eti Burçak Bisküvi 131 g 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 304,80 TL
Birim Fiyat: 12,70 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Burçak Bisküvi 131 g 24'lü

Eti Burçak

Hafif bir atıştırmalık isteyenler için ideal olabilecek ürünler arasında Eti Burçak da bulunuyor. Yoğun bir şekilde buğday tadı alabileceğiniz bisküvi kıtır lezzetiyle sizin de favori atıştırmalığınız olabilir. Özellikle çay saatlerinde ya da kahve keyfinizi taçlandırmak için tercih edebilirsiniz.

Eti Burçak lifli bir bisküvi türüdür. Besleyici ve doyurucu olduğundan açlığınızı bastırmak için de tüketebilirsiniz. Krema ya da puding ile birlikte kullanarak muhteşem pastalar hazırlayabilirsiniz.

Ambalaj içerisinde ürün bulunuyor. Eti Burçak, her biri koli içerisinde kullanıma sunuluyor. Bizim Toptan internet mağazasının bisküvi kategorisi içerisinden ürünü temin edebilirsiniz. Sadece tek tıkla tüm ürünlerin kapınıza kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.