logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Dankek Lokmalık Kakaolu 160 g
  • resm Ülker Dankek Lokmalık Kakaolu 160 g

Ülker Dankek Lokmalık Kakaolu 160 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Dankek Lokmalık Kakaolu 160 g

Ülker Dankek Lokmalık Kakaolu

Mini porsiyonu ve uzun süre tazeliğini koruyan yumuşak keki sayesinde Ülker dankek lokmalık kakaolu popüler lezzetlerden biridir. Yoğun ve kıvamlı aromaları sevenler açısından lokmalık, mutlaka tercih edilmesi gereken ürünler arasındadır. Uygun koşullarda, özel olarak paketlenen ve ambalajı açılmadığı sürece ilk günkü görüntüsünü koruyan kek çay saatlerinin vazgeçilmezleri arasındadır.

Keki, aroması ve tadı ile herkesin damak zevkine uygun olan lokmalık, açlık hissinin giderilmesine yardımcı olur. Pratik ambalajı sayesinde gün boyu çantaya atıp taşımaya uygundur. Tek lokmalık olan kek, misafirlere sunulabilecek pratik seçenekler arasındadır. Sunumu kolay olmasının yanı sıra lezzetiyle herkesi büyüler.

Sipariş verme aşamasında Bizim Toptan market online sayfası üzerinden işlem yapmanız mümkündür. Hızlı ve güvenilir gönderi hizmeti sayesinde alınan ürünler adresinize teslim edilir. Klasikleşen lezzetlerden bir tanesi halini alan Dankek lokmalık günün her saatinde tüketilir. Farklı, dikkat çekici ve güzel bir tat araştırmasında olanların mutlaka denemeleri önerilir. Ambalajı ve paketlemesi de son derece dikkat çekicidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.