logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Tamek Meyve Nektarı Şeftali 1 l

Tamek Meyve Nektarı Şeftali 1 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Tamek Meyve Nektarı Şeftali 1 Lt

Neşeyle başlayan sofraların gözdesi şeftali nektarıdır. Geleneksel kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olan nektar herkes tarafından sevilmektedir. Tamek Meyve Nektarı Şeftali 1 Lt:  İçildiğinde ağızda ayrı bir tat bırakan, adeta şeftaliyi hissettiren kıvamıyla dikkat çeker. 

Her kesimden insanın evinden ayırmadığı şeftali nektarı çocukların bayıldığı bir içecektir. Hem görünüş hem de ağza hitap eder. Bahçelerden toplanarak getirilen şeftaliler, fabrikalardan evlerimize kadar ulaşmaktadır. Ağızda bırakan şeftali tadı meyve bahçelerinin kokusunu hissettirir. 

Son derece taze ve leziz olan bu nektar mutlu sabahların en güzel gerçeğidir. Ağır olmayan kıvamı ve akışkanlığıyla her kesimden insanın gözdesidir. Taze taze içilen nektar ağızda şeftali meyvesinin tadını bırakır. İçtikten sonra vazgeçemeyeceksiniz.

 Meyve ve meyve suyu severlerin gözdesi olan bu nektar nefis tadıyla dikkat çekmektedir. Aile arasında kurulan sohbetlerde içilen geleneksel bir havayı yansıtan şeftali nektarı özellikle çocuklar tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Meyvenin nektarla buluşması enfes bir lezzetle ortaya koyulur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.