logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Capri-Sun Multivitamin 200 ml 20'li

Capri-Sun Multivitamin 200 ml 20'liKoli Fiyatı (20 Adet) : 178,00 TL
Birim Fiyat: 8,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Capri-Sun Multivitamin 200 ml 20'li

Capri-Sun Multivitamin 200 ML

Çocukların beğenerek tükettiği Capri-Sun meyve suları zamanla yetişkinler tarafından da büyük bir ilgi görmeye başladı. Her yaştan insan günün her saatinde keyifle tüketiyor.

Yapay koruyucu maddeler, aromalar ve renklendiriciler içermeyen Capri-Sun Multivitamin tam bir enerji deposu. Portakal, kivi, ananas, muz ve çarkıfelek meyveleri ile üretilmektedir. B1, B6 ve B12 vitamini bulunan meyve suları son derece enerji vericidir.

Meyve suyu kategorimizde yer alan Capri-Sun Multivitamin’leri sizlere koli halinde 10 adet olarak sunuyoruz. Her bir Capri-Sun Multivitamin kutusunda 200 miligramlık meyve suyu bulunmaktadır.

Bizim Toptan internet mağazası üzerinden vereceğiniz tüm siparişleriniz eksiksiz bir şekilde adresinize kadar en kısa süre içerisinde teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.