logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

Krem Çikolata & Ezme Çeşitleri

Krem Çikolata ve Ezmeler

29 adet ürün listelenmektedir.

Krem Çikolata ve Ezmeler
29 adet ürün listelenmektedir.
Krem Çikolata ve Ezmeler
29 adet ürün listelenmektedir.
Görünüm

Krem Çikolata ve Ezmeler

Krem çikolata ve ezmeler başta çocuklar olmak üzere herkes için iyi bir besin kaynağıdır. Çikolatanın hammaddesi olan kakaonun insan sağlığına etkileri kanıtlanmışken fıstık ve fındık gibi faydalı besinlerden yapılan lezzetli ezmeler de hem protein hem de enerji bakımından zengindir.

Eşsiz Lezzetleriyle Krem Çikolata&Ezmeler

Başta kahvaltı olmak üzere özellikle ara öğünler için enerji verici ve sağlıklı besinler tüketmek adına krem çikolata, fındık ve fıstık ezmesi tercih edebilirsiniz. Çikolatanın içindeki flovanol beyin ve hafıza için çok yararlıdır. Bu madde kakaoda bolca bulunur.

Çikolata bilindiği gibi mutluluk verir. Enerjiyi ve odaklanmayı arttırır. Ayrıca antioksidan özelliği ile beraber vücut direncine de katkıda bulunur.

Fındık ve fıstık ezmeleri yüksek protein ve enerji içerirler. Kahvaltıda ve gün içinde birkaç kaşık tüketmek gününüzü çok daha enerjik geçirmenizi sağlar.

Toptan Satış için Sipariş Verin

Bizim Toptan Market’te en kaliteli ürünler için sipariş verebilirsiniz. Sitemizdeki krem çikolata ve ezme markaları; Nutella, Saralle, Nuga, Torku, Alpella, Çokokrem, Ülker, Ekstra, Gold ve Ballımix’tir.