logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması Tüp 40 g 12'li

Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması Tüp 40 g 12'li


Paket Fiyatı (12 Adet) : 47,34 TL
Birim Fiyat: 3,94 TL
Koli Fiyatı (144 Adet) : 568,00 TL
Birim Fiyat: 3,94 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması Tüp 40 g 12'li

Ülker Çokokrem Tüp Kakaolu Fındık Kreması 40 GR

Yetişkin kişilerin çocukluk anıları arasında büyük bir yere sahip olan ve yeni nesil çocukların da hala büyük bir keyifle tükettiği tüp şeklindeki Ülker Çokokrem, macun şeklinde sıkılarak tüketilen bir çikolata.

Dilim ekmeklerin üzerine de sürerek yiyebileceğiniz Ülker Çokokrem, kakao aroması ile çikolata yeme keyfini sizlere en lezzetli şekilde yaşatıyor. Kakao ve fındık lezzetini mükemmel bir uyum içerisinde sunmakta olan Ülker Çokokrem Tüp, he biri paket halinde fındık kremaları kategorimizde sizlere sunulmaktadır.

Lezzetli bir atıştırmalık olarak da tüketebileceğiniz Ülker Çokokrem siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden bizlere ulaştırabilir ve çikolatalarınızın kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.