logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması 20 g 36'lı

Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması 20 g 36'lı


Paket Fiyatı (36 Adet) : 97,20 TL
Birim Fiyat: 2,70 TL
Koli Fiyatı (288 Adet) : 777,60 TL
Birim Fiyat: 2,70 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması 20 g 36'lı

Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık

Ülker çokokrem kakaolu fındık sayesinde güne muhteşem bir başlangıç yapma imkanını elde edebilirsiniz. Çocuklardan yetişkinlere kadar her yaş grubunun muhteşem bir keyif ile tüketebileceği bir içerik oluşturulmuştur. Bu lezzetli ve faydalı içerik Ülker garantisi ile piyasaya sürülüyor. 

Çokokrem ile hem kahvaltılarınıza hem de ara öğünlerinize renk katma imkanını yakalayacaksınız. Bu muhteşem lezzet oluşturulurken taze süt ve ülkemizin muhteşem mahsulü olan fındık kullanılıyor. Siz de sorunsuz bir kahvaltılık keşfetmek için doğru noktadasınız.

Sadece bir kahvaltı ürünü olarak değil aynı zamanda atıştırmalık olarak da sorunsuz bir biçimde tüketiliyor. Bu alanda tüm ürünlerin sağlık denetiminden geçirilmiş olması ve farklı kurumlardan sertifika almış durumda bulunması memnuniyeti artırıyor.

Kalite ve lezzete aynı anda erişirken fiyatın makul seviyede tutulması konusunda da özen gösteriliyor. Her bütçeye hitap eden sorunsuz bir ürün imal ediliyor. En kısa sürede siparişinizi vererek uzun bir günün ardından kendinizi bu tatlı kaçamak ile ödüllendirme fırsatını yakalayabilirsiniz. Ülker bu konuda lezzet garantisi veriyor!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.