logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması Kase 950 g
  • resm Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması Kase 950 g

Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması Kase 950 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması Kase 950 g

Ülker Çokokrem

oval kasesi içerisinde tüketime sunulan Ülker Çokokrem hem çocukların hem de yetişkinlerin severek tükettiği gıdalar arasında yer alıyor. Genellikle sabah kahvaltılarında tüketiliyor olsa da gün içerisinde tatlı krizlerini bastırmak için de tercih edilebilir.

Ülker Çokokrem çeşitli tatlıları ve hamur işlerini süslemek ya da tatlandırmak için de tercih edilebilen bir ürün. Yoğun olarak kakao tadını hissedebileceğiniz ürün çikolatanın besleyicilik özelliklerinin tümünü içerisinde barındırıyor.

Ürünü kullanım sonrasında kapağını kapatarak buzdolabında güvenle muhafaza edebilirsiniz. Bizim Toptan internet mağazası fındık kremaları kategorisinde bulabileceğiniz bu ürün paket olarak kullanıma sunuluyor. Kahvaltılarınızı büyük bir ziyafete dönüştürecek onlarca ürün Bizim Toptan internet mağazasında. Tek tıkla ürünler kapınıza kadar geliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.