logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Nuga Kakaolu Fındık Kreması Cam 700 g

Nuga Kakaolu Fındık Kreması Cam 700 g


Adet Fiyatı : 56,50 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 339,00 TL
Birim Fiyat: 56,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nuga Kakaolu Fındık Kreması Cam 700 g

Nuga Kakaolu Fındık Kreması

Nuga sürülebilir çikolata konusunda son dönemlerin en çok tercih edilen lezzetleri arasında yer alıyor. Siz de kısa bir süre içerisinde kakaolu fındık kremasını Bizim Toptan aracılığı ile satın alarak hem tasarruf edebilir hem de muhteşem lezzete anlık olarak erişim sağlayabilirsiniz. Nuga sağlık kontrolleri bakımından gerekli olan tüm denetimleri de gerçekleştirmiştir.

Nuga Kakaolu Fındık Kreması olarak paketlenen ve  memnun eden bir kalite ile gönderilen ürünler toptan satışa da açıktır. Nuga fındık kreması içerisinde sağlığa zararlı herhangi bir ürün bulundurmaması ile biliniyor. Ayrıca global manada kalitesinin onaylanmış olması da dikkat çeken detaylar arasında bulunuyor.

Fındık kreması seçimleri yaparken siz de kaliteden yana tercihte bulunmak isterseniz Nuga en uygun seçenekler arasında yer alacaktır. Bizim Toptan sayesinde bu denli kaliteli bir ürüne olabildiğince uygun fiyatlı şekilde erişim sağlama fırsatını yakalayabilirsiniz. Özellikle kampanyalı dönemlere denk geldiği zaman piyasanın neredeyse yarı fiyatına satın alımı tamamlayabilirsiniz. Gönderim aşamasında bir aksaklık yaşanmaması için de tüm önlemler alınmıştır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.