logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sarelle Duo 350 g
  • resm Sarelle Duo 350 g

Sarelle Duo 350 g


2 Adet üzeri 104,9 TL

Adet Fiyatı : 110,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 629,40 TL
Birim Fiyat: 104,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sarelle Duo 350 g


Sarelle Duo ürünü ile birlikte leziz sofralar hazırlayabilir, ailenizle beraber tüketmeye başlayabilirsiniz. Ekmek üstü ya da krep ile birlikte tüketebileceğiniz bu ürünü, direkt olarak da tüketerek bu anlamda fayda sağlayabilirsiniz. Kullanım alanı yaygın olan ürünü çocuklarınız da çok sevecek. Bu nedenle geniş kullanım alanlarıyla birlikte sizlere sunulan bu ürün, Sarelle farkıyla sizlere ulaşmaktadır. Ara öğün tercihlerinizde bu ürüne yer vererek farklı bir kullanım benimseyebilirsiniz. Aynı zamanda ürün leziz olmasının yanında uygun fiyatıyla da dikkat çekmektedir.
Sarelle Duo, özel olarak tasarlanmış cam kavanozlarıyla birlikte sizlere ulaşmaktadır. Koruyucu yapısıyla birlikte bu kavanozlar, uzun süre ürünün bozulmadan kalabilmesi için hazırlanmıştır. Ürünü ekmek üstü ya da diğer kullanım şekillerine bağlı olarak tüketebilirsiniz. Böylelikle lezzet anlamında çeşitli katkılarla sofralarınızı şenlendirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili ürünü arayarak sipariş verebilir, satın alarak hemen tüketmeye başlayabilir ve fayda sağlayabilirsiniz. Böylelikle ürün tercih listenizde ilk sıraları oynarken, aynı zamanda bütçenizden de tasarruf edeceksiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.