logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması 180 g 12'li

Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması 180 g 12'liKoli Fiyatı (12 Adet) : 342,00 TL
Birim Fiyat: 28,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması 180 g 12'li

Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması

Yumuşak yapısı ve kamı sayesinde kolayca sürülebilen Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması sizlere fındık kremaları kategorimizde 1 koli içerisinde olarak sunuluyor. Her bir Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması içerisinde 180 gramlık fındık kreması yer alıyor.

Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması’nı ısıdan ve nemden koruduğunuz zaman taze ve lezzetli kalmasını sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak tüketildiği zaman vücudunuza enerji veren fındık sayesinde kalp ve diğer vücut kaslarınızın daha sağlıklı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

E vitamini açısından da zengin olan Ülker Çokokrem Kakaolu Fındık Kreması siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden vererek adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Bizim Toptan internet mağazasından vereceğiniz tüm siparişler en kısa süre içerisinde kapınıza kadar getiriliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.