logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Banada Kakaolu Fındık Kreması 700 g

Torku Banada Kakaolu Fındık Kreması 700 gAdet Fiyatı : 137,00 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 789,00 TL
Birim Fiyat: 131,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Banada Kakaolu Fındık Kreması 700 g

Torku Banada Cam

Torku Banada Cam , enfes bir kakaolu fındık kremasıdır. Torku Banaad Camın lezzeti damaktan uzun süre silinmez. Ağızda bıraktığı enfes ve unutulmaz tat ile bir kavanoz biter, yenisi gelir. Evde asla boş bir Torku Banada Cam kavanozu bulunmaz.

Torku Banada Cam, kahvaltıları şenlendirir. İçindeki enfes kakako tadı ve fındık aromasıyla bir yiyenin bir daha yiyesi gelir. Torku Banada Camın masada olduğu kahvaltılar, bitmek bilmez. Kahvaltılar, Torku Banada Cam olmazsa, eksik kalır.

Çocuklar da Torku Banada Camı çok sever. Kahvaltıda mızmızlanan bir çocuğunuz varsa, henüz kahvaltısını Torku Banada Cam ile yapmamış demektir.

Torku Banada Cam, cam kavanoz içindedir ve cam, sağlık demektir. Bu nedenle, Torku Banada Camı yerken hiç çekinmenize gerek yok. Hem büyükler, hem küçükler için Torku Banada Cam bir numaralı kakaolu fındık kreması olacak.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.