logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Sarelle Kakaolu Fındık Ezmesi 700 g

Sarelle Kakaolu Fındık Ezmesi 700 g


2 Adet üzeri 172,9 TL

Adet Fiyatı : 182,50 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 1037,40 TL
Birim Fiyat: 172,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Sarelle Kakaolu Fındık Ezmesi 700 g

Sarelle Kakaolu Fındık Kreması

Sagra fındığından lezzetini almakta olan Sarelle imzalı ürünler %100 doğal içeriklidir. Yüksek fındık oranı sayesinde çocuklar için kaliteli bir enerji kaynağı olan Sarelle Kakaolu Fındık Kreması içerisinde besleyici kakaolu fındık kreması bulunmaktadır.

Kahvaltı sofralarınızda da kullanabileceğiniz Sarelle kakaolu fındık kremasını ekmeğinizin üzerine sürerek ya da hazırladığınız krepler ile birlikte tüketebilirsiniz.

Ara öğünlerde atıştırmalık olarak tüketebileceğiniz Sarelle Kakaolu Fındık Kreması doğal içeriğinde trans yağ ve renklendirici maddeler bulunmamaktadır. Fındık kremaları kategorimizde yer alan Sarelle Kakaolu Fındık Kreması sayesinde gündelik enerji ihtiyacınızı da karşılayabilirsiniz.

Bizim Toptan internet mağazası üzerinden siparişlerinizi verebilir ve kapınıza kadar teslim olmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.