logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lokman Kakaolu Fındık Kreması Kova 5 kg

Lokman Kakaolu Fındık Kreması Kova 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lokman Kakaolu Fındık Kreması Kova 5 kg

Lokman Kakaolu Fındık Kreması  

Lokman Kakaolu Fındık Kreması, kakao, fındık ve sütün enfes birleşimini kullanarak lezzetli kahvaltılık alternatifi sunuyor. Lokman kakaolu fındık kreması ile güne enerjik başlayabilirsiniz. 

İçerisindeki süt ile kalsiyum almamıza yardımcı olan Lokman Kakaolu Fındık Kreması oldukça lezzetli bir kahvaltılık. Kakaonun fındığın uyumunu kahvaltılık kremada birleştiren Lokman, lezzetli öğünler tüketmenize imkan sağlıyor. 

Sabahları bir dilim ekmeğe süreceğiniz Lokman Kakaolu Fındık Kreması mutluluk hormonu salgılamanıza ve güne gülümseyerek başlamanıza yardımcı olur. Lokman Kakaolu Fındık Kreması 5 Kg ambalajı ile ailece fındık kreması sevenler için uygun bir tercih. 

Kakaolu fındık kremasını tek başına ekmeği sürerek tüketebileceğiniz gibi kurabiye gibi ürünlerin yapımında da kullanabilirsiniz. Uygun koşullarda saklandığı takdirde son kullanma tarihine kadar tazeliğini ve lezzetini koruyacaktır. Sütün sağlığı, kakaonun lezzeti ve fındığın enerjisi ile güne başlamak için sizde Lokman Kakaolu Fındık Kreması tercih edebilirsiniz.  

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.