logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Torku Fındık Ezmesi 370 g

Torku Fındık Ezmesi 370 gAdet Fiyatı : 143,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 827,40 TL
Birim Fiyat: 137,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Fındık Ezmesi 370 g

Torku Fındık Ezmesi

Fındık, ülkemizde yaygın bir şekilde üretilen ve tüketilen besinler arasında. Karadeniz Bölgesi’nde üretilen ve tadı ile fark yaratan, sağlıklı besinlerden bir tanesidir. Örneğin başta sinir sistemine yönelik faydaları dikkat çekmekte. Bu nedenle yetişkinlerin ve çocukların gün içerisinde mutlaka tüketmesi önerilir. Tüketim için isteyenler ezmeli olanları da tercih edebilir.

Fındık ezmesi ile adından söz ettiren birkaç firma bulunuyor. Mesela Torku markasının bunlar arasında bir hayli ünlü olduğu açık durumda. Çünkü %100 organik olan fındıklar eşliğinde ezme hazırlığına yer veriliyor. Bu nedenle de tadı orijinal oluyor ve besin değerlerinden faydalanmanız sağlanıyor. Sonuç olarak satın almak isteyenlere de Torku fındık ezmesi şeklinde sunulmakta.

Bizim Toptan resmi sitesinde fındık ezmeleri sıralanmıştır. Torku markasının ürünlerine erişim sağlamanız uzun sürmez. Neticesinde fiyatlara göz atabilir ve sepete ekleyebilirsiniz. En uygun fiyatlar Bizim Toptan’da bulunmakta. Fındık ezmesi satın almak isteyenler de bu nedenle Bizim Toptan’ı ziyaret ediyor. Böylece son derece ekonomik fiyatlardan fındık ezmesi siparişine geçiliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.