logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Alpella Kakaolu Fındık Kreması Kase 400 g
  • resm Alpella Kakaolu Fındık Kreması Kase 400 g
  • resm Alpella Kakaolu Fındık Kreması Kase 400 g

Alpella Kakaolu Fındık Kreması Kase 400 gAdet Fiyatı : 50,50 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 388,00 TL
Birim Fiyat: 48,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Alpella Kakaolu Fındık Kreması Kase 400 g

Alpella Krem Çikolata

Alpella çocukların en sevdiği ürünleri piyasaya sunmak konusunda adeta bir usta! Lezzetli ve sağlıklı atıştırmalıklar söz konusu olduğu zaman akla gelen ilk alternatif oluyor. Krem çikolata satın alacak kişilerin de muhakkak göz atması gereken alternatiflerden. Hem lezzetten hem de sağlık koşullarına uygunluktan asla taviz verilmediği belirtilmeli!

Alpella krem çikolata hem tatlı krizlerinde hem de kahvaltı sofralarında sizin için harika bir seçenek olacak. Global sağlık standartlarına uygunluğu ile dikkat çeken bu firmanın çocuklarınıza dahi güvenle sunulabileceği eklenmeli. Yerli ürün konusunda hassassanız Alpella yerli sermayesi ile de göz doldurmaya devam ediyor.

Alpella Krem Çikolata satın alırken Bizim Toptan’ı tercih eden kişilerin elde edecekleri tasarruf tutarının oldukça yüksek olacağı belirtilmelidir. Tasarruf odaklı olmak isteyen kişilerin bu ürünü toptan şekilde almaları da mümkün. Bizim Toptan ihtiyacınız dahilinde satın alım gerçekleştirmeniz için size farklı birçok paketleme türü sunuyor. Her biri de uygun fiyatlılık bakımından piyasada kesinlikle rakip kabul etmiyor!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.