logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nuga Kakaolu Fındık Kreması Cam 350 g

Nuga Kakaolu Fındık Kreması Cam 350 gAdet Fiyatı : 72,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 810,00 TL
Birim Fiyat: 67,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nuga Kakaolu Fındık Kreması Cam 350 g

Nuga Kakaolu Fındık Kreması

Eşsiz bir lezzete hazır mısınız? Ağızda eriyen fındık kreması aşk yaşamanıza neden olacak. İster ekmek üzerine sürün, ister kaşık kaşık tüketin. Mutluluğun formülü bir kavanozda deseler kim inanır? Deneyin ve görün. Mutluluğun adresi Nuga kakaolu fındık kreması.

Leziz mi leziz, akışkan mı akışkan. Aşkın en tatlı hali. Yiyen bir daha vazgeçemiyor. Tüm günün yorgunluğunu ve stresini tek kaşıkta atmak istemez misiniz? Sıradan çikolataları unutun. Fındık kreması hayatınızdaki o boşluğu dolduracak.

Seratonin kutusu olarak da adlandırılan Nuga kakaolu fındık kreması ambalajında uzun süre mutluluk yaşamanıza yardım ediyor. Üstelik, sağlıklı ve %33 oranında fındık içeriyor.

Yaşanmışlıklardan yorgun olan herkes küçük kaçamakları hakkeder. Bu küçük kaçamak ile mutluluğa adım atmak herkesin hakkı. Tek bir kaşık ile mutluluğu keşfetmeye hazır olun. Gözlerinizi kapayın ve mutluluğun, lezzetin tadına varın. Depresyondaysanız çıkış anahtarınız bu kavanoz. Tadı da, adı da eşsiz. Tek yapmanız gereken zor anların geçici olacağına inanmak ve bu tada abone olmak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.