logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Torku Banada Kakaolu Fındık Kreması 400 g

Torku Banada Kakaolu Fındık Kreması 400 gAdet Fiyatı : 59,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 690,00 TL
Birim Fiyat: 57,50 TL


500 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.12.2023 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Torku Banada Kakaolu Fındık Kreması 400 g

Torku Banada Cam  

Torku yerli bir marka olması sebebi ile son dönemlerde en sık tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Yetişkinlerin ve çocukların severek tükettiği sürülebilir çikolata üretiminde de piyasada ben de varım dedi. Tam da bu nedenle artık yabancı alternatifler yerine Torku markasının ürünlerini kullanabilirsiniz. Mutfaklarınız ve sofralarınız Banada olarak adlandırılan bu sürülebilir çikolata ile renklenecek!

Torku Banada Cam şeklinde piyasaya sürülmüştür. Dileyen kişiler için bir derece daha küçük ya da toplu olarak satışa sunulan farklı paketlemeleri de mevcuttur. Hangisi sizin için daha uygunsa onu tercih edebilirsiniz. Torku firmasının sunmuş olduğu bu özelliklerin tümü hem sağlık koşulları hem de damak tadınıza hitap edecek bir ürün yaratmak için özel olarak oluşturulmuştur.

Banada çikolata Bizim Toptan market üzerinden satın alındığı zaman elde edeceğiniz tasarruf miktarının en yüksek derecede olacağından emin olabilirsiniz. Piyasanın oldukça altına satış yapan firmanın memnuniyet veren bir kalitesi ve alışveriş hızı da dile getirilmelidir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.