logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Obaçay Karadeniz Çayı Demlik Poşet 48*3,2 g

Obaçay Karadeniz Çayı Demlik Poşet 48*3,2 g


Adet Fiyatı : 9,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 119,36 TL
Birim Fiyat: 9,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Obaçay Karadeniz Çayı Demlik Poşet 48*3,2 g

Samimi sohbetlerin yanında olmazsa olmaz içecek çaydır. Karadeniz'in çay filizlerinden ince ince harmanlanarak sofralara getirilen Obaçay Karadeniz Çayı Demlik Poşet  çoğunluğun severek tükettiği bir tercih olmaktadır.
Demlik çay, yalnızca çaydanlığın içine koyup, üzerine sıcak suyun eklenilmesi ile oluşmaktadır. Kısa sürede hazırlanması zamandan tasarruf edilmesini sağlar.
Film izlerken, dizi seyrederken, arkadaşlarınızla ya da ailenizle vakit geçirirken muhteşem bir tat oluşturur. Aynı zamanda çay filizlerinin tadını da doyasıya alabilirsiniz.
Karadeniz Çayı Demlik Poşet pratik bir hazırlanıp, tüketilmektedir.  Yapısında herhangi bir kimyasal bileşen bulunmaz. Bu sebeple sağlıklı bir şekilde tüketilebilir. En güzel anlar, lezzetli bir çay ile daha da keyifli hale dönüşmektedir. Hem aileniz için hem de misafirleriniz için doyumsuz çay lezzetini, obaçay Karadeniz çayı ile birlikte tadabilirsiniz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.