logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Link Vişne Aromalı İçecek 200 ml 15'li

Link Vişne Aromalı İçecek 200 ml 15'liKoli Fiyatı (15 Adet) : 85,50 TL
Birim Fiyat: 5,70 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Link Vişne Aromalı İçecek 200 ml 15'li

Link Vişne Aromalı İçecek 200 Ml

Vişnenin hem ekşi hem de tatlı aromasından hoşlanıyorsanız tercih edebileceğiniz içecek çeşitleri arasında Link Vişne Aromalı İçecek de yer alıyor. Vişne tadını her yudumda yoğun olarak hissedebileceğiniz bu ürünü çocuklarınız da sevebilir.

Link Vişne Aromalı İçecek hem soğuk olarak hem de oda ısısında tüketime uygun bir ürün. Dilerseniz gün içerisinde atıştırmalıklar ile birlikte de içebilirsiniz. İçerisine buz eklenebilir.

Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor. Her biri 200 ml olan 15 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürünü hem evde hem de işyerinde tüketebilirsiniz. Pet ambalaj içerisinde bulunan içecek Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinde bulunuyor. Tek tıkla kapınıza kadar gelebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.