logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Link Şeftali Aromalı İçecek 200 ml 15'li

Link Şeftali Aromalı İçecek 200 ml 15'liKoli Fiyatı (15 Adet) : 85,50 TL
Birim Fiyat: 5,70 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Link Şeftali Aromalı İçecek 200 ml 15'li

Link Şeftali Aromalı İçecek 200 Ml

Şeftali tadından ve aromasından hoşlananlar için özel olarak hazırlanmış olan Link Şeftali Aromalı İçecek sadece yaz mevsiminde değil tüm yıl boyunca tüketilebilecek bir ürün. İçerisine buz ekleyerek serinlemek amacıyla da tüketebilirsiniz.

Link Şeftali Aromalı İçecek çocuklar tarafından da beğeniliyor. Hamur işi çeşitlerinin yanında ya da bisküvi gibi atıştırmalıklarla beraber deneyebilirsiniz. Gün içerisinde tatlı ihtiyacınızı sıvı tüketerek karşılamak için de tercih edilebilecek bir ürün.

Ambalaj içerisinde 200 ml içecek bulunuyor. Her biri 200 ml olan 15 adetlik koli içerisinde tüketime sunulan bu ürünü soğuk ya da oda ısısında tüketebilirsiniz. Severek tüketebileceğiniz bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının meyve suyu kategorisinden temin edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.