logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Halk Narita Kayısı 1 l

Halk Narita Kayısı 1 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Halk Narita Kayısı

Halk narita kayısı ile meyve özlerinin muhteşem rayihasından istifade edebilirisiniz. En doğal meyvelerin eşsiz şekilde işleme tabi tutulması ile üretilen bu meyve suları çocukların beslenme çantalarından kahvaltı sofralarına kadar birçok alanın vazgeçilmezi olacaktır!

Narita ile beraber enerjiye ve lezzete ihtiyaç duyduğunuz tüm anlarda sorunsuz bir biçimde susuzluğunuzu giderebilirsiniz. Lezzet ve ferahlığın aynı anda sunulduğu bu ürün sizin için harika bir seçenek olacak! Muhteşem tadı ve tazeliği ile beraber uzun iş günlerinde size enerji vaat ediyor!

Halk markası ürünleri piyasaya sürmeden önce kalite bağlamında gerekli olan tüm denetimlerden geçirmiştir. Global anlamda tüm denetimlerden geçirilmiş ve sertifikalı şekilde satışa sunulması ürün kalitesi bağlamında da ipucu veriyor.

Doğal meşrubatlara kıymet veren kişiler için harika bir fırsat! Sepetinize ekleyerek bir parça tazeliğe ihtiyaç duyduğunuz anlarda buzdolabından çıkararak bu lezzet şöleninden istifade edebilirsiniz. Kalite, lezzet ve tazelik sizin için Halk markası tarafından Narita meşrubatı ile bir araya getirildi. Bu ürün ile beraber kayısının tadına doyacaksınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.