logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Freşa Karpuz Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı
  • resm Freşa Karpuz Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Freşa Karpuz Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket Fiyatı (6 Adet) : 35,40 TL
Birim Fiyat: 5,90 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 141,60 TL
Birim Fiyat: 5,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Freşa Karpuz Çilek Aromalı Maden Suyu 200 ml 6'lı

Freşa Soda Karpuz Çilek Aromalı 200 Ml (6 Adet)

Lezzetiyle gün boyunca tüketilebilen aromalı soda çeşitleri ferahlatan bir etkiye sahip. Tercih edebileceğiniz ürünlerden biri de Freşa Karpuz Çilek Aromalı Soda olabilir. Hem karpuz hem de çilek tadını aynı anda yoğun olarak hissedebileceğiniz ürün ferahlatan bir etkiye sahip.

Freşa Karpuz Çilek Aromalı Soda her 100 ml’de 0,1 gr yağ, 9,1 gr karbonhidrat ve 0,1 gr protein içeriyor. Doğal maden suyu kullanılarak üretilen ürün serinleten ve ferahlatan bir içecek ihtiyacınızı da karşılayabilir.

Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor. Her biri 200 ml olan 24 adetlik paket şeklinde kullanıma sunuluyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının soda kategorisinde bulabilirsiniz. Sade ve aromalı soda çeşitleri için internet mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Böylece tüm ürünler adresinize kadar ulaştırılacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.